منتدى تماف ايرينى * ترانيم مسيحية* افلام مسيحية * عظات* قداسات*الالحان المسيحية * اجمل مواضيع ا
منتدى تماف ايرينى * ترانيم مسيحية* افلام مسيحية * عظات* قداسات*الالحان المسيحية * اجمل مواضيع ا
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نرحب بكم في منتديات تماف ايرينى واتمنا لكم اوقات سعيده اي اشكاوى لو استفسار انا موجود دا اييمل الخاص بالمنتدى mena_net85@yahoo.com

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلدخول
المواضيع الأخيرة
» القداس الغريغورى عربببببببببى
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Emptyالثلاثاء يوليو 22, 2014 2:36 pm من طرف صليب012

» اسمع احلى راديو
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Emptyالخميس أغسطس 22, 2013 3:03 pm من طرف michaelzaky

» مهرجان التنمية البشرية السنوى
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Emptyالأربعاء يناير 30, 2013 4:44 am من طرف stmaryaiad

» 7asri (مكتبه ضخمه)جـمـيـع عـظـات البابا شنودة منذ عام 1970 اكتر من الف عظه للاستماع والتحميل المباشر
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Emptyالخميس يناير 10, 2013 10:18 am من طرف فكتر فرج

» مهـــم للآ سـتـــآذ ( ميــنــآ الســوهــآجـي ) *
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Emptyالثلاثاء أكتوبر 23, 2012 4:31 am من طرف زائر

» حل مشكله كل طالب بالمرحله الابتدائيه
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Emptyالأربعاء سبتمبر 26, 2012 2:04 am من طرف برونو

» الهجرة العشوائية لأمريكا
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Emptyالأحد سبتمبر 23, 2012 5:26 am من طرف stmaryaiad

» الدورات التدريبية المدعمة لشهر سبتمبر
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Emptyالسبت سبتمبر 08, 2012 11:42 am من طرف stmaryaiad

» اسمع احلى واجدد الترانيم على راديو الاقباط واستمتع بمدائح وتماجيد للشهداء والقديسين
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Emptyالجمعة أغسطس 17, 2012 6:37 am من طرف aznew

شاهد قنوات مسيحيه

قناة الحياه
قناة الطريق
قناة الرجاء
قناة الشفاء
قناة اغابي
قناة الكرمه
قناة معجزه
قناة سات 7
قناة الاراميه
قناة البشاره

تهنئة

جديد المنتدي

اقرا الاجبية

عرض الاعلانات داخل منتديات سنكسار القبطية

سنكسار TV

قاموس الكتاب المقدس

Rss منتديات سنكسار

تحيــــة

تحيــــة

تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط ربنــــــ موجود ـــــــــــــــــا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط منتدى تماف ايرينى * ترانيم مسيحية* افلام مسيحية * عظات* قداسات*الالحان المسيحية * اجمل مواضيع ا على موقع حفض الصفحات
تصويت

شاهد قنوات مسيحيه

قناة الحياه
قناة الطريق
قناة الرجاء
قناة الشفاء
قناة اغابي
قناة الكرمه
قناة معجزه
قناة سات 7
قناة الاراميه
قناة البشاره

ربنـــــ موجود ـــــا
شاهد القنوات الدينيه المسيحيه ( اغابي+الحياه+الشفاء+معجزه+سات7+الكرمه +الاراميه+البشاره+التسبيح) الان بث مباشر علي منتديات منتدى تماف ايرينى
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
مينا السوهاجى - 3977
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار I_vote_rcapيعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار I_voting_barيعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار I_vote_lcap 
بيشوى أفرايم - 106
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار I_vote_rcapيعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار I_voting_barيعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار I_vote_lcap 
mashmosha - 94
مرمر 100 - 87
دودوقلب يسوع - 74
مرقريوس - 65
houras - 54
jaky - 44
ابن سينا - 42
دانيال - 32

يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار

كاتب الموضوعرسالة
مينا السوهاجى
المدير العام للمنتدى
المدير العام للمنتدى
مينا السوهاجى

ميمو نت
ميمو نت اجمل الاوقات:
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Left_bar_bleue0/0يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Empty_bar_bleue  (0/0)

يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Empty
مُساهمةموضوع: يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار   يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Emptyالإثنين مايو 17, 2010 2:14 pm

يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار Kids-Marriage-2

محاكمة رجل دين إندونيسي تزوج من طفلة في الثانية عشرة من عمرها

رفضت المحكمة العليا الإندونيسية اليوم الأحد الاستئناف الذى قدمه
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار 36_1_10 رجل دين إندونيسييعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار 36_1_10
لإلغاء محاكمته بتهمة الزواج من طفلة فى الثانية عشرة من عمرها بجزيرة (جاوة الوسطى) بوسط إندونيسيا.

وقال سلمان موليادى رئيس الهيئة القضائية التى أصدرت الحكم اليوم إنه لا يوجد مبرر يستدعى إلغاء محاكمة رجل الدين ويدعى بوجيونو ويديانتو (48 عاما)، الذي اعتقل مؤخرا بتهمة انتهاك قانون حماية الأطفال الإندونيسي، الذى يحظر زواج الأطفال الذين تقل أعمارهم عن 16 عاما.

وأشار إلى أن ويديانتو لم يدرس التعاليم الإسلامية بأحد المعاهد الدينية المعترف بها ولم يلق خطبا إسلامية خلال أية مناسبة دينية، موضحا أن علماء المسلمين الإندونيسيين دعوا إلى محاكمة المشتبه فيه لزواجه من طفلة وانتهاكه قانون حماية الأطفال الإندونيسي.

وأضاف موليادى "أن المشتبه فيه سيواجه - حال إدانته بالاتهامات الموجهة إليه- عقوبة السجن لمدة 15 عاما وغرامة تقدر بنحو 300 مليون روبية".

وأوضح أن التصريحات التى أدلى بها المشتبه فيه مؤخرا
بشأن عزمه الزواج من
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار 36_7_13طفلتين تبلغ أعمارهن 7 و9 أعوام يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار 36_7_13
أثارت ردود أفعال غاضبة فى أوساط الرأي العام والمنظمات المعنية بحماية الأطفال ووزارة الشئون الدينيه
يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار 36_15_26

يعنى بيحاكموه عشان اتجوز واحده عمرها 12 سنه لا مش عاجبه كمان و ناوى يتجوز اتنين سنهم 7 و 9 بجد مش هزار
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» البنت الجامده او الاستايل يعنى ايه عند الشباب
» مالذي يضحكـ حواء في جميع مراحل عمرها
» تفسير سفر الرؤيا فيديو & ترنيمة كمان ...
» انفراد و تحدي ...فديوهات الحان و كمان في منها شرح
» تسبحة نصف الليل عربي وقبطي ومعاها الكتاب كمان